Sprzątanie mieszkań w Warszawie, a jak widzi się kobiety

Sprzątanie mieszkań w Warszawie, a jak widzi się kobiety

Chciałabym całkowitej zmiany zasad gry. Bo o co tak naprawdę chodzi w tej wojnie prowadzonej przez kobiety? Ja nie chcę walczyć o to samo, co mają mężczyźni, bo po co mi to? Czy my, kobiety, chcemy wykonywać ciężkie prace fizyczne i dźwigać takie same ciężary? Nie. Jesteśmy inne biologicznie.


Sprzątanie mieszkań Warszawa http://uslugi-sprzatanie.pl/sprzatanie-mieszkan-warszawa/, a współczesne kobiety

Tak nas stworzono, że się różnimy, i nie tylko nic na to nie poradzimy, ale jeszcze te różnice są naprawdę istotne. Jednak my ciągle nie umiemy tego dobrze wykorzystać. Mówimy, że chodzi nam o równe prawa mężczyzn i kobiet, a w rzeczywistości walczymy o to, żeby nabyć praw mężczyzn, zachowując przy tym wiele takich, których oni nie mają. To właśnie one stawiają na sprzątanie mieszkań w Warszawie.


Wyobraźmy sobie na przykład równość w codziennym życiu zawodowym: chcemy być kobiece, epatować wdziękami, a jednocześnie chcemy być traktowane profesjonalnie, to znaczy, że mężczyźni mają na te nasze wdzięki nie reagować. My natomiast chętnie zakładamy bluzki z głębokim dekoltem i krótkie spódniczki.


Jeśli naprawdę chcemy równych praw, to koniec z długimi włosami, bo wychylamy się ponad to, jakie fryzury noszą mężczyźni, koniec z makijażem, bo mężczyźni się nie malują, albo zaakceptujmy to, że zaczną. Koniec z okazywaniem słabości i oczekiwaniem opieki w niektórych, wybranych sytuacjach. Rzecz w tym, że w ten sposób jednak za dużo tracimy. Nie będziemy przecież zabijać naszej kobiecości. Wtedy warto jest postawić na sprzątanie mieszkań w Warszawie.


Wykrawamy więc sobie poszczególne kawałki i mówimy: tu chcemy mieć takie same prawa, a tu własne, odrębne, które się nam należą. To zastawianie pułapek, gra nie fair. Tak stawiając sprawy, do niczego nie dojdziemy.