Pozycjonowanie stron google

Pozycjonowanie stron google

Po indeksacji można już korzystać z subdomen do linkowania stron przez ciebie pozycjonowanych, oczywiście linki powinny wychodzić z danej subdomeny do domeny powiązanej tematycznie. Niestety pięć domen zaplecza wystarcza tylko dla łatwych fraz, jeżeli będziecie musieli pozycjonować frazy, zaplecze powinno być co najmniej 30 razy większe.


Pozycjonowanie stron google http://mateuszkozlowski.pl/, a Presell Pages

Presell Pages to strony, które mają pewną zawartość należącą do danej firmy, na przykład dobrze napisane artykuły lub po prostu reklamy. Presell Pages to swego rodzaju billboardy. Strony typu Presell Pages powinny mieć dobrą renomę w Internecie, posiadać status zaufanej domeny dla wyszukiwarek (TrustRank w Google) oraz być linkowane z wielu komercyjnych serwisów, a nawet z domen .edu czy .gov wraz z odpowiednim dla twojej branży słowem kluczowym w odniesieniu do pozycjonowanie stron google.


Budowanie własnych Presell Pages nie jest trudne, ale wymaga wielkiego zaangażowania i wysiłku w zdobyciu renomy, jak i swojej własnej marki. Spraw, aby inni do ciebie linkowali.


Twoja strona musi posiadać informacje, które mogą się przydać dużej rzeszy osób. Zakładając, że Internet głównie jest użytkowany przez ludzi młodych, to twoja strona w takim kierunku powinna zmierzać - młodzi internauci przeważnie zakładają blogi, na których następnie dodają linki do twojej witryny. Przykładem materiału przydatnego dla młodzieży mogą być informacje edukacyjne - w jakimkolwiek wydaniu. Mogą to być wypracowania, referaty lub ściągi. W Internecie istnieje również czasami taki „boom internetowy”, jest to nagła fala ogromnego zainteresowania daną kwestią.