Czym jest laminacja brwi?

Czym jest laminacja brwi?

Jeśli nie posiadasz brwi idealnych, a włoski są niesforne czy też rosną nieregularnie, to poznaj właśnie laminowanie brwi. Jest to zabieg niezwykle innowacyjny.

Na czym polega laminacja brwi?

Laminacja brwi jest bardzo zaawansowaną firmą ich stylizacji. Otóż, laminacja brwi https://ohmani.pl/laminowanie-brwi/ pozwala na ułożenie, jak i także na zmianę rosnących niesfornie włosków. Atutem dodatkowym laminacji brwi jest ich dosyć intensywna regeneracja oraz także odżywienie.

Zabieg laminowania brwi polega krok po kroku na zmianie kształtu, jak i także kierunku wzrostu włosków. Dzieje się to na skutek działania tioglikolowego kwasu. Łuska włosa jest otwarta. Dlatego też niezmiernie ważną kwestią jest sama ich regeneracja. Zapewnia to nam zastosowanie keratyny czy też specjalnych roślinnych olejków. Poza tym produkty używane podczas zabiegu działają okluzyjnie, a więc wypełniają spoiwo pomiędzy łuskami. Tym samym automatycznie poprawia się ich elastyczność oraz także kondycja. Możemy także liczyć na przywrócenie odpowiedniego natłuszczenia oraz nadanie włoskom blasku.